משלוחים חינם מעל 399 ₪   
ניתן לשלם באשראי או מזומן לנהג

עקבו אחרינו באינסטגרם 
עקבו אחרינו באינסטגרם תקנון רכישה באתר  המזווה המתוק


בתקנון רכישה באתר המזווה המתוק

ברוכים הבאים לאתר hamezavehamatok.co.il  (להלן האתר) המתופעל ע"י חברת יופי מתוק 2022 בע"מ


בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 050-6599461 או במייל hamezave16@gmail.com


אספקות בימי הקיץ- ***בימים חמים אלו, הזמנת שוקולדים, חמאת קקאו,  צימקאו מקופלת וכדומה באחריות המזמין בלבד!

אנא הקפידו לאחסן את המוצרים,במקום קריר מוצל ויבש לשמירה מיטבית של המוצרים***מדיניות משלוחים

מינימום הזמנה באתר למשלוח חינם 399 ₪. ( החברה רשאית לצאת במבצעי משלוחים ולשנות את סכום מינימום המשלוח ללקוחות) מתחת לסכום זה דמי משלוח בסך39 ₪. 

אספקת ההזמנה הינה עד לפתח הבית לכל חלקי ארץ ישראל בגבולות ארץ ישראל

ימי האספקה בין 2-5 ימי אספקה מרגע תיאום האספקה עם הלקוח.

במהלך תקופה החגים יכולים לחול עיכובים במשלוח החבילות בגלל עומס ריבוי משלוחים, וימי האספקה יכולים להתארך ולעמוד על 4-10 ימי עסקים.

ימי האספקה כפופים לזמינות המוצרים במלאי. במידה וקיים חוסר יוצע תחליף ללקוח למוצר ו/או אפשרות המתנה להגעתו המחודשת למלאי ו/או ביטולו.

משלוחים לאזור הדרום- האספקה תתבצע עד לבאר שבע, הגעה לאזורים מרוחקים יותר כמו דימונה וירוחם תתומחר בנפרד מול חברת השילוח ובכפוף לאישור הלקוח ההזמנה שלו תצא למשלוח.(לאילת , ערד, וסביבתה אין כרגע אספקות)

משלוחים דחופים- בעת ביצוע ההזמנה יש לציין משלוח אקספרס והמזווה המתוק יעשה כל שבאפשרתו לספק את המשלוח במהירות האפשרית. במידה ויהיה צורך בהוצאת שליח פרטי במיוחד ללקוח , יעודכן בעל ההזמנה בעלות המשלוח ולאחר אישורו תצא אליו החבילה במשלוח אקספרס.


אי מענה לקוח למשלוח


במידה ותואם ללקוח משלוח וביום האספקה אין הלקוח עונה לטלפון מכל סיבה שהיא ו/או חוסר זמינותו בטלפון  וזאת לאחר שמחלקת התפעול ניסתה להשיג את הלקוח במשך 3 ניסיונות בנוסף לנסיונות הנהג  וניסיון שליחת הודעות ללקוח על חוסר זמינותו ועדכונו כי הנהג נמצא אצלו ולא תהיה תגובה מצד הלקוח, יעזוב הנהג את בית הלקוח והלקוח יחוייב בהגעת שווא של הנהג בסך 39 שקלים. 


קבלת החבילה- חובתו של הלקוח לבדוק את תקינות המוצרים לפני חתימתו על קבלת החבילה.


לקוח שיבקש להשאיר את מוצריו מחוץ לבית מגוריו לוקח עליו את האחריות הבלעדית וכי כל תלונה בגין חוסרים, פגימות מוצריו, שברים וכו לא יתקבלו ולא יזוכו עי המזווה המתוק


המשלוחים מגיעים בקירור ובטמפ' המותאמות להם.


אחריות המוצרים


המזווה המתוק מתחייב לספק את המוצרים כאשר הם נשמרו בטמפ' הראויות והם בטריות מקסימלית. בהתאם לתקנות משרד הבריאות לא יוכל להתקבל בחזרה מוצר מזון. לאחר קבלת הסחורה, על הלקוח לשמור את המוצרים בצל, במקום קריר ויבש ולא ליד מקור חום.


לא טעים לי? לצערנו אין אנו יכולים לקלוע לטעם של כל אחד ואחד. ולכן הגיוני שללקוח X מוצר מסויים יהיה טעים וללקוח Y לא יהיה טעים. לצערנו גם במקרים כאלו לא נוכל לקבל בחזרה את הסחורה מהלקוח בטענת הטעם.


נשמח לטפל בכל מקרה לגופו ולעזור במה שנוכל בהתאם לשיקול הדעת של המזווה המתוק

רכישה באתר הרוכש באתר מתחייב שהוא בגיר ו/או תאגיד המאוגד במדינת ישראל. הרוכש יהיה בעל כרטיס אשראי ישראלי תקף שהונפק במדינת ישראל ע"י חברות אשראי ישראליות. תנאי לביצוע העסקה הינו אישורה ע"י חברת האשראי והימצאות פרטים למשלוח ויצירת קשר.


ביטול עיסקה- הכולל מדיניות ביטול בהתאם לחוק הגנת הצרכן הישראלי.


"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"

מבצעים- המזווה המתוק ישלח ללקוחותיו ויעלה מבצעים בהתאם לשיקול כדעתו , תוקף המבצעים והארכתו נתון לשיקולו  הבלעדי של המזווה המתוק, אין כפל מבצעים

המזווה המתוק מתחייבת שלא להעביר פרטי לקוחות בשום צורה ואופן  לשום גורם לא בתשלום ולא בחינם .

פרטי כרטיס אשראי הלקוחות לא נשמר במאגרי המזווה המתוק.
כתובתנו- מגן שאול משק 54

ט.ל.ח 


 


 
  


   


 
טואול - בניית אתרים